تور نوروز 96

تور لحظه آخری

تور ارمنستان

تور اندونزی

تور سریلانکا

تور دبی

تور روسیه

تور مالدیو

تور چین

تور هند

تور اروپا

تور ترکیه

تور مالزی

تور تایلند

تور ایرانگردی

مجری تور تایلند و مجری تورهای ترکیبی تایلند شامل تور بانکوک ، تور پاتایا ، تور پوکت ، تور سامویی و تور هوآهین

 
 
     
     
     
     

 
 

تورهای تایلند

تور تایلند

مجری تور تایلند

 
 

کشور تایلند با داشتن شهرهای ساحلی و جزایر کوچک و یزرک در جنوب شرقی آسیا شهرتی جهانی در صنعت گردشگری یافته و بیشترین دین را از طرف سربازان آمریکایی که در ویتنام در حال جنگ بوده و برای استراحت به پاتایا می آمدند دارند. این سربازان در بازکشت به کشورشان اطلاعات تایلند را در سطح آمریکا منتشر نموده و سرآغازی برای توسعه گردشگری آن شدند.
تور تایلند در فصول مختلف توریست هایی با ذائقه مختلف را به سمت خود جذب می کند و اهم مسافران این کشور برای استفاده از داده ها و منابع طبیعی آن به مسافرت می پردازند. دریای گرم و زلال ، قایق سواری در میان جزیره های از آب بیرون آمده دارای سکونت و فاقد آن و نیز غواصی در زیر آب از جمله تفریحات تایلند به شمار می رود.
طبیعت زیبای تایلند یکی از مهمترین جاذبه های آن می باشد و تععد شهرهای توریستی تایلند را به مقصد مهمی برای گردشگری مبدل و با وجود برخوردهای محلی و مردم آن این جذابیت دوچندان می شود.
تایلند در بخشهای جنوبی بیشترین پذیرایی از گردشگران خارجی را دارد و مقاصدی مانند بانکوک ، پوکت ، سامویی ، پاتایا ، هوآهین و جزایر منطقه پوکت اصلی ترین مسیرها را بوجود آورده اند.
سفر به پوکت و پاتایا در رده اول تور تایلند می باشد و بانکوک به عنوان شهری برای گردش و خرید مد نظر توریست ها می باشد. پوکت خود دارای فرودگاه مستقل و بین المللی است و در اکثر مسیرهای تایلند این جزیره زیبا در تورهای ترکیبی تایلند مد نظر قرار گرفته و زیباترین و بدیع ترین مناظر طبیعی در تایلند را در خود نگاه دارد.