تور گرجستان

تور لبنان

تور آفریقا

تور کشتی کروز

تور قبرس

تور بلغارستان

تور کوالالامپور

تور ترکیبی تایلند

تور پوکت

تور پاتایا

تور بانکوک

تور آنتالیا

تور استانبول

تور قشم

تور کیش

تور مشهد

 

تور نوروز 96

     

 

 
 

تور نوروز 96

 
 

آغاز سال جدید همراه با نوروز باستانی و تعطیلات آن همیشه یادآور معاد طبیعت و زنده شدن زمین است. بهاری که نوید بخش شادی و نو شدن همه چیز در عالم خاکی است و سفر به دور و نزدیک از عادت های فراموش نشدنی ایرانیان به شمار می رود.
سفر در تعیلات عید زمان بسیار مناسبی است و گروهی به سفرهای خارجی و گروهی دیگر به داخل مسافرت می کنند و این جنب و جوش نشانه ای از بیدار شدن طبیعت زیبا و آمدن فصل زیبای بهار است. در این فصل بسیاری از نقاط گردشگری ایران و جهان دارای آب و هوای گرم و مطبوعی است و مسیرهایی که در فصل تابستان طاقت فرسا و غیر قابل تحمل است در تعطیلات عید مکانی مناسب سفر شده و تعدادی از مسافران به آنجا سفر می کنند. مسیرهای آسیای جنوب شرقی از آن جمله بوده و بخش جنوبی کشور و خصوصا جزیره زیبای کیش در زمره آن مسیرها به شمار می رود.
شهرهای شمالی کشور نیز میزبان گروه بیشماری از این مسافران شده و جاده های منتهی به استان های شمالی پر ترافیک و شلوغ شده و حال و هوایی دیگر به خود می گیرد. از جمله مسیرهای پرتردد شهرهای زیارتی را نیز می توان نام برد خصوصا در شب تحویل سال نو در بارگاه ملکوتی امام هشتم غوغایی برپا می شود و سال جدید را با امام رضا تحویل می کنند.
خطوط هوایی داخلی و خارجی با نمام امکانات خود برای جابجایی مسافران به میدان آمده و شبانه روز به فعالیت و جلب رضایت مسافرها و توریست ها می پردازند. انتخاب نیز در این زمان به گروههای خدمتگذار پیوسته و خود را برای معرفی بهترین پکیجهای مسافرتی تجهیز نموده و تا پایان تعطیلات در خدمت هموطنان خواهد بود.

 
 
 

معرفی تورهای نوروزی

 
   
   
     

در حاشیه