آخرین بروز رسانی : 9 آبان ماه 1395 ساعت 14

 

09108361063

     
 

تور گرجستان

 
 

تور نوروز 96

     

تور ارمنستان

تور بلغارستان

تور روسیه

تور اندونزی

تور چین

تور هند

تور دبی

تور اروپا

تور تایلند

تور مالزی

تور ترکیه

برگزیده هایی از تور مالزی همراه با تنوع پرواز و نرخ های ارائه شده از طرف آژانسهای مسافرتی

 

 
 

درباره تور مالزی

 
 

 تور مالزی یکی از مطرح ترین تورهای مسافرتی در سطح جهان و دارای رتبه مناسبی در جذب گردشگران ایرانی و دیگر کشورها می باشد. در بین کشورهای آسیای شرقی کشور مالزی را می توان به عنوان یک کشور پیشرفته و دارای حرکت به سمت اوج گیری در صنعت توریسم و گردشگری دانست. تور مالزی هم از جنبه بازدید از یک منطقه با طبیعت زیبا و هم از جهت بازدید از فرهنگ و ساختار باستانی مورد توجه در سراسر دنیا قرار گرفته است. مالزی شامل پتانسیل مناسبی در امکانات پذیرش تور است و ساختاری مناسب برای چذب و پذیرش مسافران از جهان می باشد. هرچند این توانایی به حد مطلوب نرسیده ولی با نگاه کلان به شرایط اقتصادی مالزی آینده ای روشن را می شود تصور و پیش بینی نمود و توجه به نسبت رشد مالزی در سالهای گذشته بر این مدعا مهر تایید خواهد زد.
امکانات بوجود آمده در مالزی خصوصا در کوالالامپور پایتخت مالزی توانسته رضایت تور ورودی را فراهم سازد بطوری که ترافیک موجود در سفر به آن بازگشت مجدد گردشگران را برای تجربه مجدد نشان می دهد.
سفر گردشگران مسلمان به این کشور حائز اهمیت بوده و به دلیل ساختار اسلامی گردشگران از کشورهای اسلامی طیف وسیعی را به خود اختصاص می دهند.

 
 
 

معرفی تورهای مالزی

 
 

مشاهده

ایرلاین

تاریخ اجرا

مدت

قیمت پایه

مشخصات تور

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
         
 

مناطق گردشگری مالزی

 
         
         
         
 

نکاتی درباره سفر به مالزی

 
         
         
         

تور ایرانگردی

   

تور مالزی

 
   
   
   

در حاشیه