تور نوروز 96

تور لحظه آخری

تور ارمنستان

تور اندونزی

تور سریلانکا

تور دبی

تور روسیه

تور مالدیو

تور چین

تور هند

تور اروپا

تور ترکیه

تور مالزی

تور تایلند

تور ایرانگردی

تور گرجستان

تور لبنان

تور آفریقا

تور کشتی کروز

تور قبرس

تور بلغارستان

تور کوالالامپور

تور سنگاپور

تور بالی

تور سوریه

تور عمان

تور طبیعت گردی

تور شیراز

تور قشم

تور کیش

تور مشهد

تور قونیه

تور آنکارا

تور ازمیر

تور کوش آداسی

تور مارماریس

تور بدروم

تور آنتالیا

تور استانبول

تور پوکت پاتایا

تور بانکوک پوکت

تور بانکوک پاتایا

تور هوآهین

تور سامویی

تور پوکت

تور پاتایا

تور بانکوک

 
 

تورهای نوروز 96

     

 
 

درباره اروپا

 
 

تور اروپا از جمله تور لاکچری است و خریداران آن معمولا طیف خاصی از گردشگران را در بر می گیرد. تور اروپا با اینکه تعدادی انگشت شمار از قاره را شامل می شود ولی با این حال سهمی قابل توجه را به قاره سبز اختصاص می دهد. مسافران این قاره با نیت های سفر به ترکیه مسافرت نکرده و اصولا آب و هوای سردسیر و در تابستان معتدل آن امکان بهره جستن از دریا را نمی دهد مگر تعداد اندکی که در بخش جنوبی آن واقع شده اند.
قاره سبز جنبه های گردشگری فراوانی دارد و فقط نمی توان با اتکا بر اینکه این قاره از نظر بافت گیاهی و جاذبه های طبیعی غنی است به آن سفر کرد. در کشوری مانند ایتالیا می توان به دوران رم باستان و گلادیاتورها نظری انداخت و در کشوری مانند فرانسه به دوران ناپلئون بناپارد رفت ولی بهتر است در آلمان به زمان جنایت های هیتلر با دید مثبت نرفت و پیشرفت های علمی و صنعتی را مد نظر قرار داد.
در جای جای قاره امکان فراهم کردن شرایط گردشگری وجود دارد که مهمترین آنها را آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم و نیز سیستمهای شهر سازی و اصول متقن احترام به قوانین از مهمترین آنهاست.
اروپا که چندین سال است به اتحادیه تبدیل شده ولی هنوز با مشکلات فراوانی روبرو است و در حال حاضر تمام کشورها عضو رسمی این اتحادیه نشده و آنهایی که به عضویت آن در آمده اند دارای پول مشترک یورو شده و تبادلات مالی و اقتصادی خود را بر مبنای یورو انجام داده و در سیستمهای مالی خود از این واحد پولی استفاده می نمایند. پابرجایی و ماندگاری اتحادیه در ابهام است و هنوز نتوانسته به طور کامل به اهداف خود دست یابد و باید در انتظار آینده ماند.

 
 
 

معرفی تورهای اروپا

 
 

مشاهده تور

ایرلاین

تاریخ اجرای تور

مدت تور

قیمت پایه تور

مشخصات تور

 

آلیتالیا

7 دی ماه 95

7 شب و 8 روز

1658000
 + 2243 Eur

تور پاریس - آمستردام
ساربان گشت کویر

 

آلیتالیا

11 دی ماه 95

6 شب و 7 روز

1182000
 + 2073 eue

تور رم - میلان
ساربان گشت کویر

 

آلیتالیا

29 مهر الی 30 آبان

7 شب و 8 روز

6600000

تور رم + فلورانس + ونیز
روشا گشت

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
         
     
 

کوههای دولومیت ایتالیا
این رشته کوهها در شمال ایتالیا با ارتفاع تقریبی 3000 متر و شامل 18 قله زیبا قرار دارد. مهمترین و جذاب ترین فعالیت های ورزشی در این منطقه شامل دوچرخه سواری ، پیاده روی ، پاراگلایدر است و یا با استفاده از کابلهای فولادی به ارتفاع مناسبی از قلل دست یافت. ارتفاع بالای منطقه موقعیت مناسبی برای تمرین ورزشکاران بشمار می رود. برای دسترسی به دولومیت با استفاده از قطار منطقه ترنتو حدود یکساعت و یا از طریق ورونا 47 دقیقه زمان می برد.

   
 

فلات نروژ
این فلات همراه با کوههای سرسبز و جذاب و دیدنی یکی از مناطق منحصر به فرد اروپاست برای رفتن به این منطقه از اسلو و از طریق راه آهن اسلو برگن می توانید به این منظره زیبا دست یابید.
زیباترین نقطه آن را می توان دریاچه زیبایی در نظر گرفت که توسط کوههای بلند احاطه شده و این کوهها پوشیده شده از گیاهان و درختان سرسبزی که انعکاس آنها در اب جذابیت خاصی به آن داده است و حضور گردشگران را لذتبخش تر می کند

   
         
         
     
   
   
     

در حاشیه